Tootsie Toys modellbilar

Tootsie Toys modellbilar
Tootsie Toys modellbilar
Tootsie Toys modellbilar
Tootsie Toys modellbilar
Tootsie Toys modellbilar
Tootsie Toys modellbilar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOOTSIE TOYS MODELLBILAR, 5 st, 1930-tal, bestående av lastbil med trailer, bärgningsbil, öppen bil samt 2 personbilar,

En personbil omlackerad (grå), bärgningsbilen saknar kran samt 2 däck, öppna bilen med skadad vindruta, samtliga med lackskador

610824

2019-02-03