Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, furu, avlutat, 18/1900-tal, dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 215 cm, ca 114x48 cm
Bruksslitage, avlutat, senare kompleterat, löst sittande delar, stötmärken
610825
2019-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här