Furuskåp

Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp
Furuskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, furu, avlutat, 18/1900-tal, dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 215 cm, ca 114x48 cm

Bruksslitage, avlutat, senare kompleterat, löst sittande delar, stötmärken

610825

2019-02-02