Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SVETOSLAV NOVOSSADYOUK (född 1971): "Repetition", monogramsignerad NS, a tergo daterad 2004, olja på duk, ca 70x50 cm
Zustandsbeschreibung
610844
2019-02-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner