Balerinor Stetoslav Novossadyouk oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SVETOSLAV NOVOSSADYOUK (född 1971): "Repetition", monogramsignerad NS, a tergo daterad 2004, olja på duk, ca 70x50 cm

Zustandsbeschreibung

610844

2019-02-02