Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Domherre", signerad och daterad V Kliuchnikov -15, olja på duk, ca 29x31 cm
oramad
610846
2019-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här