Dinky Toys lastbil 514

Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514
Dinky Toys lastbil 514

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DINKY TOYS, lastbil Weetabix nr 514, 1950-tal

Obetydliga skador

610853

2019-02-03