Willhelm Kåge Gustavsberg "Grön slinga"

Willhelm Kåge Gustavsberg
Willhelm Kåge Gustavsberg
Willhelm Kåge Gustavsberg
Willhelm Kåge Gustavsberg
Willhelm Kåge Gustavsberg
Willhelm Kåge Gustavsberg
Willhelm Kåge Gustavsberg
Willhelm Kåge Gustavsberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLHELM KÅGE, "Grön Slinga", kaffeservis, 26 dlr., Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, bestående av: 11 assietter, 15 kaffekoppar på fat

Obetydligt slitage

610861

2019-02-02