Tebord

Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TEBORD, fajansbricka, 1900-talets första hälft, dekor av blommor i blått, underrede i gustaviansk stil, skuren dekor, bemålad och delvis förgylld dekor, höjd ca 73, 84x60 cm

Slitage, krackelering

610871

2019-02-02