Vitrinskåp
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 2000-tal, stomme i patinerad plåt och metall, 2 pardörrar i vitrin, 1 låda, hyllplan i glas, beslag i mässing, höjd ca 131, 48x48 cm
Bruksslitage, 1 ben skadat och böjt, mindre repor och märken
610873
2019-02-02