Silverföremål 1900-tal

Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRUKTBESTICK, SERVERINGSBESTICK, KAFFESKEDAR, silver, 1900-tal, bl.a. Sverige och Danmark, vikt ca 1250 g

Enstaka delar med gravyr, slitage,

610875

2019-02-02