Klubbat för:
3 600 SEK
4 000 SEK
CARL PETER HALLBERG (1809-1879): (2) Skogslandskap, en monogramsignerad CH, olja på duk, 47x58,5 resp 44,5x59 cm
Krackeleringar, en med dukskada
610882
2019-02-04