Carl Peter Hallberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

CARL PETER HALLBERG (1809-1879): (2) Skogslandskap, en monogramsignerad CH, olja på duk, 47x58,5 resp 44,5x59 cm

Krackeleringar, en med dukskada

610882

2019-02-04