Carl-Axel Sjörstrand oljemålning
Valmis
2019-02-04
610885
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CARL-AXEL "ACKE" SJÖSTRAND (1875-1927): stadmsotiv med båtkanal, olja på duk, signerad Acke 1933, mått ca 39,5x50 cm