Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MANFRED KIESELBACH (Tyskland,1935-2018): Skulptur, brons, stående figurer, signerad K, numrerad 34/50, höjd ca 8 cm, bredd ca 27 cm
610930
2019-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här