Manfred Kieselbach bronsskulptur

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANFRED KIESELBACH (Tyskland,1935-2018): Skulptur, brons, stående figurer, signerad K, numrerad 34/50, höjd ca 8 cm, bredd ca 27 cm

610930

2019-02-02