Yrjö Edelmann litografi
Valmis
2019-02-02
610931
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Inslagen golfklubba, signerad Y., bildmått ca 107x73 cm