Tillbaka till katalog
Longines Flagship herrarmbandsur
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beskrivning
LONGINES, armbandsur, Flagship, guld/stål, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 3318-2, 451, cal 343, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
610953
Datum:
2019-02-02