Per Peppe Engberg
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PER "PEPPE" ENGBERG (född 1948), Cafébild, monogramsignerad PE, olja på pannå, ca 100x70 cm
Kuntoraportti
Ytmärken
610964
Päivämäärä:
2019-02-04