Per Peppe Engberg

Per Peppe Engberg
Per Peppe Engberg
Per Peppe Engberg
Per Peppe Engberg
Per Peppe Engberg
Per Peppe Engberg

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PER "PEPPE" ENGBERG (född 1948), Cafébild, monogramsignerad PE, olja på pannå, ca 100x70 cm

Kuntoraportti

Ytmärken

610964

Päivämäärä:

2019-02-04