Reklamskylt Coca-Cola

Reklamskylt Coca-Cola
Reklamskylt Coca-Cola
Reklamskylt Coca-Cola
Reklamskylt Coca-Cola
Reklamskylt Coca-Cola
Reklamskylt Coca-Cola
Reklamskylt Coca-Cola
Reklamskylt Coca-Cola

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SKYLT, 1950-tal, Coca-Cola, litograferad järnplåt, monterad på träram, ca 102x262 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage, ställvis färgbortfall och rost

610976

Päivämäärä:

2019-02-02