Reklamskylt Coca-Cola
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SKYLT, 1950-tal, Coca-Cola, litograferad järnplåt, monterad på träram, ca 102x262 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, ställvis färgbortfall och rost
610976
Päivämäärä:
2019-02-02