Gaston Smith etsning

Gaston Smith etsning
Gaston Smith etsning
Gaston Smith etsning
Gaston Smith etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GASTON SMITH (1898-1976): "Paradiset", signerad Gaston, etsning, ca 39x28 cm

610981

2019-02-05