Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
BÅLSLEV, silver, skaft av svärtat trä med benknoppsavslut, ciselerad dekor av bladverk, otydliga stämplar, London, 1700-tal, längd ca 36 cm
Gravyr EB
610988
2019-02-03