Bålslev

Bålslev
Bålslev
Bålslev
Bålslev
Bålslev
Bålslev
Bålslev
Bålslev
Bålslev
Bålslev

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

BÅLSLEV, silver, skaft av svärtat trä med benknoppsavslut, ciselerad dekor av bladverk, otydliga stämplar, London, 1700-tal, längd ca 36 cm

Gravyr EB

610988

2019-02-03