Silver 1800- och 1900-tal

Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal
Silver 1800- och 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RAGUSKED, MUGG, STRÖSKED, silver, 18/1900-tal, Sverige och Danmark, längd ca 19-37,5 cm, totalvikt ca 317 g

Mugg med bucklor, slitage

610992

2019-02-03