Meissen figurin

Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEISSEN, figurin, porslin, 1700-tal, flicka med get, polykromt bemålad, märkning i underglasrblått, höjd ca 15 cm

Smärre lagning/retusch, nagg

610998

2019-02-03