Sakari Laitinen gouache

Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache
Sakari Laitinen gouache

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Spirit of the Lamp", signerad samt daterad -08, gouache, 63,5x40 cm

611005

2019-02-13