Hugo Backmansson Tangér 1920

Hugo Backmansson Tangér 1920
Hugo Backmansson Tangér 1920
Hugo Backmansson Tangér 1920
Hugo Backmansson Tangér 1920
Hugo Backmansson Tangér 1920
Hugo Backmansson Tangér 1920

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO BACKMANSSON (Finland, 1860-1953): Motiv från Tangér, signerad och daterad H. Backmansson Tanger 1920, akvarell, ca 32x48 cm

611006

2019-02-04