Sakari Laitinen, komposition

Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition
Sakari Laitinen, komposition

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Piano", signerad samt daterad -07, blandteknik på papper, 40x25 cm

611031

2019-02-13