Sakari Laitinen, komposition
Valmis
2019-02-13
611031
| Korkein tarjous | 300 EUR |
| Arviointi | 400 EUR |
SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Piano", signerad samt daterad -07, blandteknik på papper, 40x25 cm