Bordsplateau Louis XVI
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BORDSPLATEAU, Louis XVI, argent haché, genombruten sarg med balustrad och pärlstav, fält med festoner, claw and ball fötter, kvicksilverfolierat glas, höjd 7, diameter 59 cm
Slitage, smärre folieringsskador
611050
2019-02-03