Wilfredo Lam färglitografi

Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Composition sur fond noir (1953) , signerad och numrerad 43/100, färglitografi, bildmått ca 36,5x54 cm

Gulnader, glas med ytskador

611074

2019-02-04