Jean Bazaine färglitografi

Jean Bazaine färglitografi
Jean Bazaine färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Paysage de Montagne,1960 , signerad i blyerts Bazaine 60 och numrerad 20/150, färglitografi, ca 46x57 cm

Gulnader, fläckar

611082

2019-02-04