Ställ 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STÄLL, 1800-talets första hälft, svärtat gjutjärn, i form av lyra med seraf, fem krokar för upphängning, höjd 17 cm

Smärre slitage, mindre dekorförlust

611093

2019-02-04