Kerstin Thorvall blyerts

Kerstin Thorvall blyerts
Kerstin Thorvall blyerts
Kerstin Thorvall blyerts
Kerstin Thorvall blyerts

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN THORVALL, Kerstin (1925-2010): Man och kvinna, monogramsignerad o daterad KT -01, pastell, bildmått 36x29 cm

Fläckar

611094

2019-02-04