Ljusstakar sengustaviansk stil

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, delvis brännförgylld brons, stammar av blått glas, marmorsocklar, lösa manschetter, höjd 25,5 cm

Kompletterade, ena manschetten med äldre lagning, socklar olika

611102

2019-02-05