Martin Heap skulpturer

Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer
Martin Heap skulpturer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTIN HEAP (född 1950): figurkompositioner, skulpterat och bemålat trä, atergo signerade och daterade Martin Heap 98-04, monterade, ca 14x9,5-26x17 cm

611103

2019-02-04