Børge L. Knudsen oljemålning

Børge L. Knudsen oljemålning
Børge L. Knudsen oljemålning
Børge L. Knudsen oljemålning
Børge L. Knudsen oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BØRGE L. KNUDSEN (1911-1994): "Place du Tertre, signerad och daterad -54, olja på pannå, ca 48x60 cm

611104

2019-02-04