Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
POUL S NIELSEN (Danmark, 1920-1998): Syende kvinna, monogramsignerad PN, olja på duk, ca 60x54 cm
Ospänd duk
611106
2019-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här