Poul S Nielsen olja

Poul S Nielsen olja
Poul S Nielsen olja
Poul S Nielsen olja
Poul S Nielsen olja
Poul S Nielsen olja
Poul S Nielsen olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL S NIELSEN (Danmark, 1920-1998): Syende kvinna, monogramsignerad PN, olja på duk, ca 60x54 cm

Ospänd duk

611106

2019-02-04