Gösta Gustavson

Gösta Gustavson
Gösta Gustavson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): "Utkant - Paris" (Eiffeltornet i bakgrunden), signerad och daterad Gösta Gustavson 1968, akvarell, ca 21,5x26 cm

611113

2019-02-04