Fickur i 18 k guld

Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1890-tal, innerlock i metall, cylindergång, diameter 41 mm, vikt ca 41,7 g, WALLERIUS, fickur medföljer

Går ej, SAV garanterarj ej funktionen, skador och slitage

611114

2019-02-06