Lars Halle Halldin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HALLE HALLDIN: Stilleben med frukter, signerad samt daterad 1974, olja på duk uppfäst på pannå, ca 60x59 cm

611117

2019-02-04