Mortlar sten

Mortlar sten
Mortlar sten
Mortlar sten
Mortlar sten
Mortlar sten
Mortlar sten

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

MORTLAR, 3 st., sten, 1900-tal, på fot, med stöt, höjd ca 10-12, diameter 12-13 cm

Slitage, stötarna med nagg

611139

2019-02-05