Picasso

Picasso
Picasso
Picasso
Picasso

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) Faun et Marin, litografi, daterad i trycket 3.6.56., färglitografi, ca 11x8 cm

Gulnader

611162

2019-02-04