Tekno reklambilar
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEKNO MODELLBILAR, 3 st, 1950-60-tal, bestående av: Ford Taunus Pick Up med reklam "Ford service", VW Pick Up "servicevogn Skandinavisk motor Co", VW van "frukt och mat Fyffes"
Obetydliga skador
611196
2019-02-10