Carl Eldh, Skulptur
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
CARL ELDH (1873-1954): "Från gatan", signerad och daterad C. Eldh 1899, brons, höjd 25 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
611215
2019-03-10