Carl Eldh, Skulptur

Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur
Carl Eldh, Skulptur

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

CARL ELDH (1873-1954): "Från gatan", signerad och daterad C. Eldh 1899, brons, höjd 25 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

611215

2019-03-10