Soffa jakaranda

Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda
Soffa jakaranda

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, troligen Hans Olsen, France & Søn, benställning i jakaranda, Danmark, 1960-tal, tresitsig, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 185 cm, CITES-Intyg medföljer

Slitage, repor

611228

2019-02-06