Tillbaka till katalog

Svante Skogh sideboard

Svante Skogh sideboard
Svante Skogh sideboard
Svante Skogh sideboard
Svante Skogh sideboard
Svante Skogh sideboard
Svante Skogh sideboard
Svante Skogh sideboard
Svante Skogh sideboard

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

Beskrivning

SVANTE SKOGH, barskåp / sideboard, 1960-tal, teak fanéring, klaff med spegelbeklädd inredning samt belysning, 1 par skjutdörrar, med bakomliggande hyllplan och utdragslådor under, höjd ca 80, 142x33 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

611249

Datum:

2019-02-08