Tillbaka till katalog
Svante Skogh sideboard
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beskrivning
SVANTE SKOGH, barskåp / sideboard, 1960-tal, teak fanéring, klaff med spegelbeklädd inredning samt belysning, 1 par skjutdörrar, med bakomliggande hyllplan och utdragslådor under, höjd ca 80, 142x33 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
611249
Datum:
2019-02-08