Atelje Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJE LYKTAN, "Gustav" golvlampa, 1900-talets andra hälft, 5-armad, mässing med rund fot i plast, höjd ca 220 cm

Slitage, repor och retuschering till foten, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

611253

2019-02-08