Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, flaska, ca 1960/70-tal, klar glasmassa med underfång i blått och brun, signerad undertill och märkt ´´a fois´´, höjd ca 33 cm

Bruksslitage

611255

2019-02-08