Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Sutare Ti´ncati´", signerad och daterad von Schantz -84, 158/170, färglitografi, bildstorlek ca 36x53 cm
Ej examinerad ur ramen
611257
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här