Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Sutare Ti´ncati´", signerad och daterad von Schantz -84, 158/170, färglitografi, bildstorlek ca 36x53 cm

Ej examinerad ur ramen

611257

2019-02-08