Bordslampor Malmö Metallvarufabrik

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, Malmö Metallvarufabrik, metall och glas, höjd ca 35 cm

Slitage

611260

2019-02-05