Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

580 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIEREAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Sydländsk bergsby, olja på pannå, ca 31x47 cm

611261

2019-02-05