HAFA badrumsartiklar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HAFA, badrumsartiklar, 16 dlr, 1960-tal, massiv teak, teak fanéring med detaljer i pressglas och mässing beslag, bestående av: 1 skåp, 1 spegelskåp med belysning, 2 hyllor, 1 baddukshängare, 7 hängare, 2 toalettpappershängare, 2 mugghållaren, de flesta etikettmärkta HAFA Sweden, skåpetshöjd ca 45, 80x29 cm
Bruksslitage, ställvis fuktskador, märken, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
611266
2019-02-08