Thorsten Rittun oljemålning

Thorsten Rittun oljemålning
Thorsten Rittun oljemålning
Thorsten Rittun oljemålning
Thorsten Rittun oljemålning
Thorsten Rittun oljemålning
Thorsten Rittun oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THORSTEN RITTUN (1929-2018): Liggande kvinna, signerad och daterad Th Rittun 73, olja på duk, ca 50x100 cm

611270

2019-02-05