Bordsdekoration sterlingsilver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSDEKORATION, sterlingsilver, London 1913, otydligt stämplad, föreställande pojke i vagn dragen av björnungar, längd ca 7 cm, vikt ca 42 g

Slitage, något skev

611271

2019-02-08