Barstolar Snaps

Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSTOLAR, 4 st, "Snaps", Johanson design, Markaryd, 1900-talets andra hälft, gul sits i konstläder, sitthöjd ca 70 cm

En extra sits medföljer, bruksslitage

611290

2019-02-05